איך לבחור ספא איכותי?

איך לבחור ספא איכותי?

עם כל המשימות, המועקות, המחשבות והמחויבויות השונות, הרי שרבים מאתנו זקוקים אחת לתקופה לספא מפנק שינתק אותנו מן המציאות ויאפשר לנו להתמסר אל הגוף והנפש.

עיסוי, גולת הכותרת של כל מכון ספא, ידוע מזה שנים רבות כבעל יתרונות בריאותיים שונים. עיסוי מקצועי מקדם שיכוך כאבים, מעניק תחושת אופוריה לאור הפרשתם של הורמונים כתוצאה מפעולות הלחיצה והלישה של השרירים, מפחית חרדות ומסייע בהעלמת תסמיני סטרס קיצוניים. אם כך, כיצד נדע שבחרנו נכונה ושהגענו למכון ספא מקצועי אשר יעמוד במשימה?

הקפידו להתייחס היטב למיקום

האם הספא שלכם הוא המוקד של יום הכיף? או שמא הוא חלק מתוך יום כיף כולל הרבה יותר?

יש לשאלה הזו משמעות רבה בבחירת הספא שאליו אתם רוצים להגיע. בעוד שספא באזור תעשייה יכול לתפקד כמוקד האטרקציה בלבד, הרי שספא במלון בתל אביב יכול להיות חלק מתוך מכלול של אטרקציות שונות לרבות טיול על החוף, הליכה למסעדה או יציאה למסע שופינג ברחביה של מרכז העיר.

בדקו כי מדובר בעיסוי מקצועי

למרבה הצער, על אף שמדובר בתחומים הזוכים לפיקוח מוקפד, הרי שעדיין תחום הספא נחשב לפרוץ במקצת. על כן, חשוב להיות עם האצבע על הדופק ולוודא כי אכן המעסים שבמקום עברו את ההכשרות הנדרשות ומחזיקים בתעודות כחוק.

זכרו כי עיסוי שנעשה בצורה לא מקצועית לא רק שלא יביא תועלת, אלא גם עלול להוביל לנזקים בריאותיים.

מה השיח שקיים סביב הספא ברשת?

מצאתם מכון ספא מסוים שלכד את עיניכם? אל תמהרו לסגור שם את הדיל. רשמו את שם מכון הספא במרשתת ובדקו מה השיח שקיים סביבו ברשת. האם מצאתם ביקורות שליליות רבות העולות על אלו החיוביות? או שמא מגוון רחב של דברי שבח המהללים את השירות וממליצים בחום?

ראו בכך כדרך חשובה ויעילה בבחירת הספא. אל תמהרו לבחור בכל מקום ובדקו היטב כי אתם אכן הולכים למכון ספא אשר יענה במדויק על ציפיותיכם.

הסתכלו בתמונות של המקום

ולא, אנחנו ממש לא מתכוונים אל האתר הרשמי. בזמן שאתם בודקים מה השיח שקיים סביב הספא ברשת, מרבית הסיכויים שגם תמצאו לא מעט תמונות של המקום. אלו הן התמונות הפחות מלוטשות שהגולשים העלו לאינטרנט.

זוהי דרך מעולה לגלות אם הספא הוסיף קצת שיפוצים לתמונות, או שמא אכן מדובר במקום איכותי אשר יסב לכם אושר והנאה.

זכרו כי האווירה היא חלק מהקסם

אל תמהרו לבחור בספא אם הוא ענה על כל הקריטריונים שצוינו לעיל, ומבלי שהוא דיבר אליכם ברבדים הרגשיים הקטנים ביותר. אם אינכם מרגישים כי הספא מעניק לכם את האווירה שלה אתם מצפים, אז הרי שמוטב להמשיך בחיפושים עד שתרגישו שיש את הקליק הנכון.

שיהיה לכם יום ספא מפנק, מרגיע ומועיל.

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד