איך להוריד קעקוע בלייזר?

איך להוריד קעקוע בלייזר?

הסרת קעקועים בלייזר היא תהליך שבו מסירים קעקועים מהעור בלייזר. הלייזר עובר דרך שכבות העור העליונות, מכוון ומפרק את דיו הקעקוע לחלקיקים קטנים. חלקיקים אלה מוסרים לאחר מכן על ידי המערכת החיסונית של הגוף. התהליך החל בשנות ה-90 עם אורכי גל קצרים יותר של לייזרים. התהליך נעשה כעת עם אורכי גל ארוכים יותר המכוונים לצבעים שונים של דיו. קעקוע בלייזר הוא סוג של קעקוע שנחרט על העור בטכנולוגיית לייזר מתקדמת. זה ידוע גם כאיפור קבוע, מכיוון שלא ניתן להסיר אותו בקלות. הליך קעקוע הלייזר הוא פשוט יחסית, ותוכלו לקבל עיצוב אמנות גוף חדש תוך זמן קצר.

 

תהליך הקעקוע בלייזר מתחיל בייעוץ

כמה יעלה להוריד קעקוע בלייזר? במהלך שלב זה, האמן ידבר איתך על העיצוב הרצוי ויעזור לך להחליט מה לקנות בוצע. אם אתה לא בטוח לגבי העיצוב שלך, הם עשויים להציע כמה הצעות או אפילו לצייר משהו עבורך במקום. על מנת להתחיל בהליך, האמן שלך ישים קרם הרדמה על האזור שצריך לעבוד עליו ולאחר מכן ימרח אותו עם כלי מחט דף זה מספק לאנשים מידע על הסרת קעקועים בלייזר. יש לו גם רשימה של המכונות הטובות ביותר להסרת קעקועים בלייזר בשוק. הסרת קעקועים בלייזר היא תהליך של הסרת קעקוע מהעור בעזרת לייזר. זה יכול להיעשות על ידי שימוש בלייזרים הפולטים אור או לייזרים הפולטים קרני לייזר. ההליך הראשון להסרת קעקועים בלייזר נעשה בשנת 1997 והוא בוצע על ידי ד"ר דיוויד בוסטוויק על אדם בשם מייק שהיה לו קעקוע על החזה. ההליך נמשך כ-45 דקות והוא נעשה ללא כל הרדמה. תהליך הסרת הקעקועים בעזרת לייזר הוא לא כל כך קל כמו שזה נראה כי הם קשים להסרה והם יכולים גם להשאיר צלקות אם לא מטפלים בהם כראוי. קעקוע הלייזר הוא הליך חדש שבו נעשה שימוש בקרן לייזר להסרת הדיו של הקעקוע מהעור. הליך זה פחות פולשני ויש לו פחות תופעות לוואי משיטות קודמות להסרת קעקועים. זה גם מפחית את העלויות ואת זמן ההתאוששות הקשורים לטכניקות ישנות יותר. תהליך הסרת הקעקועים בלייזר אורך כ-10 דקות בכל מפגש, וניתן לפזר את הפגישות על פני שבועות או חודשים.

 

קעקוע בלייזר הוא סוג של קעקוע שנוצר באמצעות לייזר

הלייזר משמש כדי להסיר את הדיו מהעור ולאחר מכן להחליפו בעיצוב. הלייזרים הראשונים פותחו בשנות ה-60 והם שימשו לטיפול במצבים רפואיים. בשנות ה-80, הם הוצגו כסוג של ניתוח. רק בשנות ה-90 הם הפכו זמינים לשימוש בהסרת קעקועים. המרפאה הראשונה להסרת קעקועים בלייזר נפתחה בשנת 1995 ועד שנת 2000 היו 50 מרפאות ברחבי ארצות הברית. בשנים האחרונות, קעקועי לייזר ראו עלייה בפופולריות בשל העלות הנמוכה וקלות היישום שלהם. עם זאת, ישנם כמה סיכונים הנלווים לביצוע אחד כגון צלקות או זיהום באתר היישום או בכל מקום אחר בגופך חלק זה ידבר על תהליך הסרת   הקעקועים בלייזר. הסרת קעקועים בלייזר היא תהליך המשמש כבר עשרות שנים להסרת קעקועים. זהו הליך פופולרי עבור אנשים שמתחרטים על קעקועים או מחפשים לשנות את המראה שלהם. השלב הראשון בתהליך הסרת הקעקועים בלייזר הוא זיהוי הקעקוע, דבר שניתן לבצע באמצעות בדיקת דיו. בדיקת הדיו כוללת הצבת דגימה של הקעקוע על שקופית ואז הנחתה מתחת למיקרוסקופ כדי לזהות איזה צבע ופיגמנט יש בו. לאחר זיהוי סוג הדיו, אז אתה יכול להחליט איזה סוג של טיפול לייזר יתאים ביותר לצרכים שלך. ישנם שני סוגים עיקריים של לייזרים שניתן להשתמש בהם: Q-switched Nd:YAG ו-Q-

גלילה לראש העמוד