ביטוח נסיעות לחו"ל חובה לעשות כדי שלא תצטרכו

ביטוח נסיעות לחו"ל חובה לעשות כדי שלא תצטרכו

תכננתם כבר את מסלול הנופש שלכם, ארזתם את הבגדים היפים ביותר, אמרתם שלום לכל בני המשפחה, אבל רגע…
לא שכחתם משהו? ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הדבר החשוב ביותר בשביל שתוכלו לקיים את הנופש אותו רציתם ללא הפתעות.
התקווה שלנו ושל חברות הביטוח היא שלא תצטרכו להשתמש בביטוח הנסיעות, אבל במקרה וכן, תדעו שעשיתם בשכל שביטחתם את עצמכם.

במה ביטוח נסיעות לחו"ל עוזר לנו?

ריכזנו לפניכם חמישה מקרים עיקריים בהם ללא ביטוח נסיעות לחו"ל היינו מוצאים את עצמנו משלמים הרבה מאוד כסף…

  1. טיול אקסטרים – חברות הביטוח לא שוכחות אף אחד, גם לא את אלו שטסים בכל חורף לעשות טיולי סקי או את אלו שהחליטו לנסוע לדובאי במיוחד בשביל לעשות טיולי טרקטורונים. הדם הישראלי אוהב טיולי אקסטרים, אבל שם הסכנה היא הרבה יותר גדולה. בדיוק בגלל זה חברות הביטוח מציעות ביטוח מקיף אשר יגן עליכם בזמן טיולי אקסטרים. 
  2. ביטול טיסה – במיוחד בתקופת הקורונה אתה לא יודע אם הטיסה שלכם תוקדם, תבוטל את תדחה. כדי שתוכלו להנות בנופש שלכם בחו"ל עם כיסוי כולל במקרה שקורה משהו לטיסה ישנו ביטוח נסיעות אשר מכסה אתכם מכל השלכה שיש לטיסות שלכם. במקרה בו הטיסה נדחית ואתם שוהים בחו"ל תקבלו מימון עבור השהות שלכם שם או בהתאם למה שכתוב בפוליסה שלכם.
  3. ביטוח כבודה – טסים לחופשת עסקים? במקרים כאלה בטח הכבודה שלכם היא עם מיטב הבגדים שלכם ואפילו מחשבים. לעיתים אין מה לעשות, הכבודה שלכם יכולה להיגנב או להיעלם. שווי המוצרים שלכם גבוה ואתם רוצים לבטח את עצמכם לכל מקרה שיהיה כדי שתוכלו לפחות לקבל החזר כספי.
    ביטוח נסיעות לחו"ל מבטח גם חפצים אישיים.
  4. ביטוח רפואי – גם אם אתם טסים לטיול תיירותי לבקר את ארמון בקינגהאם אתם לא יודעים מה יכול לקרות. בכל מקרה של צורך בביקור רופא בשהות שלכם בחו"ל אתם צריכים לשלם מחיר מלא ללא כל סבסוד. בדיוק בגלל זה אתם צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל, שתמיד יהיה לכם גורם רפואי שתוכלו לפנות אליו ללא צורך בלהוציא אלפי שקלים.  
  5. השכרת רכב – כאשר יש לכם ביטוח נסיעות אתם גם מקבלים הטבות. תוכלו לקבל הטבות במחיר, אפשרות לבטל את ההשתתפות העצמית ברכב שכור ולעיתים גם חברת הביטוח עצמה תוכל להציע לכם רכבים מטעמה להשכרה במקום בו אתם נוחתים. 

יש לנו מסקנות!

חשוב לדעת כי ביטוח נסיעות הוא גורם אשר חייב ללוות אתכם מהעלייה למטוס ועד לנחיתה חזרה בארץ. מלבד לכך שיש לכם כיסוי בריאותי אתם גם נמצאים עם איש קשר ישראלי אשר יכול להיות שם בשבילכם לכל שאלה. אל תחשבו "לי זה לא יקרה". בטחו את עצמכם ומנעו את האפשרות המינורית ביותר בה הטיול שלכם יהפוך להוצאה של עשרות אלפי שקלים. 

גלילה לראש העמוד