דרכי טיפול בנחירות

דרכי טיפול בנחירות

נחירות הן מצב מאוד שכיח אשר יכולות להשפיע באמת על כל אחד, ביחד עם זאת היא בעיקר מאפיינת גברים ואנשים אשר סובלים מעודף במשקל. לנחירות יש נטיות להחמיר ביחד עם העלייה שלכם בגיל. מצב של נחירות שהן מזדמנות הוא לא כזה רציני בדרך כלל, והיא מהווה מטרד בעיקר לכל מי שישן ביחד עם מי שנוחר. אבל, אם אתם נוחרים בצורה עקבית, ובעיקר נחירות מאוד חזקות, אתם משבשים לעצמכם לא רק את השינה של כל מי שישן באזור שלכם, אלא פשוט פוגעים באיכות של השינה שלכם. במצב כזה, אין שום צל של ספק שאתם תנסו להיעזר בכל טיפול לנחירות אשר יצליח להביא אתכם אל מצב של הפסקה בנחירות. בשביל למנוע את הנחירות בקרב כל אלה שנוחרים בצורה עקבית, חשוב מאוד לבקש סיוע רפואי מיידי. טיפול יעיל בנחירות יכול להרוויח לכם שינת לילה עמוקה ואיכותית.

מה גורם בכלל לנחירות?

הבנה של הגורמים לנחירות, תסייע לכם רבות בלהבין גם כמה דרכים ושיטות שונות של פתרון לנחירות , שאולי יוכלו להציל אתכם מהתופעה המטרידה הזאת. הנחירות קורות כשזרימת האוויר דרך הפה שלכם חסומה בצורה פיזית. הפרעות שונות בזרימת האוויר יכולות להגיע משילובם של כמה גורמים אשר כוללים בין היתר סתימה בדרכי הנשימה מאזור האף. ישנם אנשים אשר נוחרים רק בכמה עונות מסוימות אשר גורמות להם לאלרגיות, או כאשר יש להם דלקת בסינוסים. גם פוליפים בתוך האף או עיוותים באזור האף, יכולים כמובן לגרום לחסימה. לגבי טונוס שרירים שהוא נמוך בתוך הגרון ובלשון, לפעמים, השרירים שבגרון ובלשון רפויים מדי. במצב כזה זה מאפשר להם לקרוס חזרה אל תוך הדרכים של הנשימה. רפיון וחולשה כללית של השרירים יכולים להגיע גם מתוך שינה עמוקה, או מצריכה של אלכוהול או משימוש בכדורים של שינה.

התקן דנטלי

אחד הפתרונות הכי יעילים והכי נוחים לבעיית הנחירות הוא התקן דנטלי, אשר מקדם טיפה את הלסת התחתונה שלכם והוא פותח לגמרי את מעברי האוויר וכך הן מפסיקות הנחירות. חשוב מאוד להקפיד ולהכין את ההתקן לילה בהתאמה שהיא אישית אצל רופא השיניים אשר הוא מומחה בתחום. ההתקן הדנטלי נגד הנחירות הוא כמובן מכשיר נשלף אשר מותאם אל שתי הלסתות של בן האדם. קיימים בשוק כיום סוגים שונים ורבים של התקנים אלה, כמו התקן אשר עשוי ממקשה אחת ושני התקנים נפרדים בשביל כל לסת אשר מחוברים ביניהם בעזרת מנגנונים מתוחכמים. הרוב המכריע של ההתקנים האלה מקדמים את הלסת התחתונה, וכפי שנאמר מושכים קדימה את הלשון שלכם והם פותחים את כל דרכי האוויר באזור של הבסיס של הלשון ושל הלוע. שימוש בהתקן כזה הוא בשביל זמן השינה בלבד והוא מאפשר לכם נשימה שהיא תקינה ומניעה של התופעה של נחירות בשינה.

 

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד