הכירו את dietcoach- מגזין הדיאטה של ישראל

הכירו את dietcoach- מגזין הדיאטה של ישראל

דיאטה היא דרך אכילה הכוללת את סוגי המזון שאתה אוכל ואת התדירות שאתה אוכל אותם. דיאטה היא שינוי באורח החיים שיכול לעזור לך לרדת במשקל או לשפר את בריאותך.

דיאטה יכולה להיעשות מסיבות רבות, כולל:

 • ירידה במשקל
 • סגנון חיים
 • בְּרִיאוּת
 • סיבות רפואיות

ישנם סוגים רבים של דיאטות שאנשים עוקבים אחריהם. דיאטות מסוימות מגבילות יותר מאחרות, אבל לכולן יש את אותה מטרה: לעזור לך לרדת במשקל ולהיות בריא. הדיאטה הפופולרית ביותר שאנשים עוקבים אחריה היא דיאטת הקטו. סוג דיאטה זה הפך לפופולרי מכיוון שהוא דל בפחמימות ועשיר בשומן, מה שאומר שהוא יגרום לגוף שלך להיכנס למצב הנקרא קטוזיס. דיאטות קטו פועלות על ידי הורדת רמות הסוכר בדם ורמות האינסולין, מה שגורם לגוף שלך לשרוף שומן לאנרגיה במקום פחמימות. דיאטת אטקינס היא עוד סוג פופולרי של דיאטה שאנשים עוקבים אחריה. דיאטה מסוג זה גם דלה בפחמימות, אך היא מכילה יותר חלבון מאשר דיאטת קטו והיא גם ממליצה לאכול מזונות עתירי שומן כמו מוצרים מן החי. רוצים לדעת עוד על דיאטות? לא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו מזמינים אותכם לבקר במגזין דיאטות של ישראל – dietcoach.co.il

ישנם סוגים רבים של דיאטות שאנשים יכולים לעקוב אחריהם. חלק מהנפוצים יותר הם צמחוניים, טבעוניים, פליאו וקטוגניים.

 • צמחוני: צמחונים לא אוכלים מוצרים מן החי או תוצרי לוואי מן החי כגון ביצים או מוצרי חלב. הם עשויים גם לאכול דבש.
 • טבעוני: טבעונים אינם צורכים כל מזון שמגיע מבעלי חיים כמו בשר, עופות, דגים, ביצים, מוצרי חלב, דבש וג'לטין.
 • פליאו: דיאטת פליאו מבוססת על תזונת אבותינו הציידים-לקטים והיא מתמקדת באכילת מזונות טבעיים שהיו זמינים להם כשהם היו בחיים.
 • קטוגנית: הדיאטה הקטוגנית היא דיאטה דלת פחמימות ושומן שעוזרת לגופך לשרוף שומן

ישנן דיאטות רבות ושונות שאנשים משתמשים בהן כדי לרדת במשקל. .

 • טבעוני: תזונה טבעונית היא תזונה שאינה כוללת את כל המוצרים מהחי ותוצרי הלוואי. טבעונים אינם צורכים בשר, ביצים, מוצרי חלב או כל מרכיב אחר מהחי.
 • צמחוני: דיאטה צמחונית היא תזונה שבה אנשים לא אוכלים בשר (או דגים). צמחונים בדרך כלל עדיין צורכים ביצים ומוצרי חלב אבל טבעונים לא.
 • ים תיכוני: התזונה הים תיכונית מבוססת על דפוס אכילה מסורתי מהמדינות הגובלות לים התיכון. הוא שם דגש על ירקות, פירות, דגנים מלאים ושמן זית וכן דגים ועופות במתינות עם יין במידה לשותים אלכוהול.

ישנן דיאטות רבות ושונות שאנשים עוקבים אחריהם. סוג הדיאטה הנפוץ ביותר הוא הדיאטה הקטוגנית, שהיא דיאטה עתירת שומן ודלת פחמימות. סוג זה של דיאטה מאלץ את הגוף לשרוף שומן לאנרגיה במקום פחמימות. יש גם דיאטות טבעוניות ואפילו דיאטות שאינן כוללות סוגי מזונות מסוימים. הדיאטה הקטוגנית היא אחד מסוגי הדיאטות הפופולריים ביותר מכיוון שהוכח שהיא מפחיתה התקפים בילדים עם אפילפסיה. התזונה הטבעונית אינה כוללת את כל המוצרים מן החי, כגון בשר ומוצרי חלב, בעוד שדיאטת ההחרגה אינה כוללת גלוטן ודגנים אחרים.

תפקוד מיני

תפקוד מיני הוא חלק חשוב מהחיים עבור אנשים רבים והוא יכול להיות מושפע מדברים רבים ושונים. בעיות גופניות כגון מצבים בריאותיים, תרופות, מחלות ופציעות עלולות

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד