השוואת מחירי ביטוח בריאות לנסיעות לחו"ל – כך תקבלו את הצעת המחיר האידיאלית

השוואת מחירי ביטוח בריאות לנסיעות לחו"ל – כך תקבלו את הצעת המחיר האידיאלית

צילום freepik

לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל זה לא דבר פשוט, בטח שכיום לכל חברת ביטוח יש את ההצעה שלה – הצעה שתהיה שונה לרוב מההצעות האחרות. אך בכדי שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, אתם תהיו מוכרחים לבצע השוואת מחירי ביטוח בין החברות השונות. אז איך מבצעים השוואה בין חברת פספורט קארד לכל שאר חברות הביטוח האחרות שגם הן מציעות ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו ננסה לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה.

תסתכלו על המחירונים המעודכנים

בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מבצעים השוואת מחיר נכונה, עליכם להסתכל במחירונים המעודכנים של כל חברת ביטוח. תוודאו כי מדובר על מחירון פספורט קארד 2020, ולא על מחירון של שנה קודם לכן – שהוא ככל הנראה כבר לא יהיה רלוונטי. עליכם להיות בטוחים כי את הזמן שאתם משקיעים לטובת השוואת מחירים, תעשו זאת כמו שצריך.

תבחנו את כל חברות הביטוח האפשריות

תמיד תהיה לכם חברת ביטוח אחת שאתם תרצו לפנות דווקא אליה, אך בו בזמן חשוב שתקבלו הצעות מכמה שיותר חברות ביטוח שונות. השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל חייבת להיות כמה שיותר מקיפה, בכדי שתוכלו לקבל את הצעת המחיר האידיאלית – זאת שתאפשר לכם להיות בטוחים כי ההחלטה שתקבלו היא הנכונה.

אל תבצעו השוואת מחירים ברגע האחרון

ככל הנראה יצא לכם לרכוש את הכרטיסים מספר שבועות לפני הטיסה עצמה, ולכן מוטב שלא תחכו לרגע האחרון בכל מה שקשור להשוואת המחירים של הביטוח. תבצעו את ההשוואה מוקדם ככל האפשר, כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תוכלו לבצע השוואה אידיאלית מבלי שיהיה עליכם לחץ שעלול גם להגביל אתכם.

גלילה לראש העמוד