ויברטור או דילדו- הגיע הזמן לעשות סדר

ויברטור או דילדו- הגיע הזמן לעשות סדר

עולם אביזרי המין לנשים שופע בכל טוב וללא ספק מדובר בעידן שהוא גן עדן של ממש. מיטב הטכנולוגיה מניעה את מיטב חומרי הגלם במגוון של תנועות ופעולות עילאיות שמאפשרות להגיע לעונג שמיימי, בכל מקום, בכל זמן ומבלי לדאוג לשערות שברגליים.

מעבר לתלבושות הסקסיות והאביזרים המשלימים של חבלי קשירה, אזיקים, שוטים, גגים וכו', לנצח כנראה תשאר הדילמה – דילדו או ויברטור? אז אחת ולתמיד כדי לחסוך את ההתלבטות לנצח, הנה כמה עקרונות יסוד שתמיד יהיו לכן לעזר ויבטיחו את הבחירה הנכונה לרגע הנתון.

ראשית, לפני הכל ובכל מקרה אם עדיין אין לכן את שני הסוגים ו/או אתן לא מצליחות לזכור את הפעם האחרונה שבה התחדשתן והחלפתן אחת מהן , זה הזמן לעשות זאת. שני הסוגים חיוניים בכל בית. מבצעי העונה יאפשרו לכן להנות משפע של מוצרים בהנחות משמעותיות ואולי תוכלו להרשות לעצמכן להעשיר בצורה ניכרת את הפינה המפנקת שלכן.

זה גם המקום להזכיר שלמרות השימוש בנקבה, דילדו וויברטורים הם לחלוטין מוצרי יוניסקס ומותאמים ונפלאים לשני המינים כאחד.

בשני המקרים, היתרונות והחסרונות מהווים את שני צדיו של אותו המטבע, כנראה כמו בחיים עצמם, כך למשל הויברטור. היתרון המשמעותי שלו נמצא ברטט, בסוגי הרטט השונים, בעובדה שיש אפשרויות שונות לסוגים שונים של רטט בעוצמות שונות. אלוהי, ללא ספק. העניין עם רטט הוא שהוא מספק גירוי חזק יחסית גם ברמת העוצמה החלשה ביותר, מה שהופך אותו לכפתור הפעלה פנטסטי ונשים רבות זוכות לפגוש אורגזמה כבר עם המפגש הראשון של הויברטור עם הדגדגן, וכך גם עוד ועוד אחריה. יחד עם זאת, לא תמיד בא לנו גירוי חזק ולא תמיד בא לנו לוותר על העונג המיני בגלל שהפתרון הקיים מספק רק גירוי שהוא חזק. כמובן שהחסרון הנוסף הוא הצורך בסוללות או בהטענת המכשיר. עובדה שיכולה להשאיר לעיתים את המצב קצת לא נעים.

היתרון של דילדו הוא שהוא מספק חלופה לגירוי החזק ולא רוטט בכלל. הוא תמיד שם, בעובי הרצוי, באורך הרצוי ויודע למלא באופן המושלם, בלי לגרות יותר מדי עם הרטט, זה כמובן דורש הפעלה ידנית, וזה גם חסרון. לפעמים העבודה הידנית הזאת מעייפת ולפעמים אין כח מלכתחילה להשקעה אנרגטית מעבר למינימום הנדרש, כמו שאפשר לקבל עם ויברטור בלחיצה על כפתור בלבד. ובכל זאת, יש משהו בנוכחות של ויברטור שאי אפשר להתעלם ממנו. פשוט ככה.

אכן הדילמה קשה, אבל בסופו של דבר מסתכמת לרמת הרגישות ההתחלתית וכאשר אתן בסף גבוה של רגישות הישארו עם הדילדו הוא יהיה חבר נאמן ויספק את המענה המושלם שאתן ואתם זקוקות וזקוקים לו ברגע נתון. כמובן שלא כדאי להזניח את הנושא וכאמור להקפיד שיש לפחות את שני אביזרי המין הללו, סטריליים, מוטענים ומוכנים לשימוש.

גלילה לראש העמוד