זני קנאביס: 10 הזנים המומלצים

זני קנאביס: 10 הזנים המומלצים

תמיד שאלתם את עצמכם אילו זני קנאביס הם הנמכרים ביותר? הרי בסוף חוכמת ההמונים היא זאת שעשויה להשפיע על הבחירה שלכם. יש כאלה שבוחרים את הקנאביס שבו הם משתמשים על פי מה שכולם חושבים. לכן החלטנו להרים את הכפפה ולסקור לפניכם 10 זני קנאביס רפואי שאתם חייבים להכיר! בנוסף אנו נוסיף גם הסבר קצר על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה.

אלסקה

אחד מהזנים הוותיקים ביותר הוא “אלסקה” (Alaska). הזן הספציפי הזה מיוצר על ידי "תיקון עולם", והעלות שלו הינה 220 ₪. הביקוש של הזן הזה גבוה מאוד בבתי המרקחת.

ארז

מבין זני קנאביס רפואי אפשר למנות לחיוב את “ארז” (Erez). הוא הזן המוביל של היצרנית "תיקון עולם", עלותו נעה בין 300 ₪ ויכולה להגיע עד 390 ₪.

אופאל

אחד מהזנים החדשים ביותר שהגיעו לישראל בשנים האחרונות. הזן הזה מיובא על ידי חברת “בזלת” מחברת “אמק” הפורטוגלית. העלות שלו נעה סביב ה-260 ₪.

מגידו

אחד מהזנים המובילים של חברת “פארמוקן”, והוא אחד מהזנים הכי ותיקים שנמצאים בישראל. לא נמצא בשכיחות גבוהה בבתי המרקחת בישראל. המחיר שלו נע בין 239-259 ₪.

אלפא

זני קנאביס מגיעים לישראל מכל רחבי העולם, הזן הספציפי הזה מגיע מקנדה. הגיע לישראל לאחרונה על ידי חברת “שאיפה לחיים”. העלות שלו הינה 270 ₪.

מובי דיק

“מובי דיק” נקרא גם “MD”, והוא אחד מהזנים הכי ותיקים של חברת “שאיפה לחיים”. היתרון הבולט שלו הוא שהזן הזה מגיע עם רמות גבוהות של THC. העלות שלו הינה 210 ₪.

פי קיי

הזן המוביל של חברת “בטר", בהשוואה לזנים אחרים מדובר על הזן הכי יקר בבתי המרקחת בישראל. העלות שלו יכולה לנוע בין 300 ₪ עד 400 ₪.

סטדי סי.אייץ’

אחד מהזנים הוותיקים שנמצאים בישראל, בעבר נקרא “צ’וקו” (Choco). מדובר על זן שמיוצר על ידי חברת “בטר”, העלות שלו יחסית יקרה בשוק הישראלי. עלותו הינה 290 ₪.

בטא

זן קנאביס רפואי שמשווק בארץ על ידי החברה המוכרת “קנדוק“. בעולם הוא משווק תחת השם “ג’ק הרר” (Jack Herrer). המחיר שלו בישראל הינו 279 ₪.

אלפא

עוד אחד מהזנים שיובאו לארץ על ידי חברת “קנדוק” מחברת “טילריי”, מדובר בזן מפורסם בכל העולם בשם “ווייט ווידו” (White Widow). מחירו 279 ₪.

לימוד רפואה סינית 2023

רפואה סינית היא מערכת רפואית מסורתית הנהוגה כבר אלפי שנים. הוא משמש בעיקר לטיפול בבריאות הכללית ובריאות הגוף. נעשה שימוש ברפואה סינית במדינות רבות, כולל

לקריאת המאמר »

בריחת שתן אצל גברים

בריחת שתן היא מצב שכיח המשפיע על אנשים בכל הגילאים. זה יכול להיגרם על ידי שרירי שלפוחית ​​השתן חלשים, נזק לעצבים השולטים בתפקוד שלפוחית ​​השתן,

לקריאת המאמר »

מהי פוריות?

פוריות היא חלק חשוב בביולוגיה של הרבייה, והיא ממלאת תפקיד מרכזי בקביעת גודל האוכלוסייה. זה מתייחס ליכולת של מין או פרט לייצר צאצאים, הנמדדת בדרך

לקריאת המאמר »

מה גורם לעצירות

עצירות היא תופעה פיזית לא נעימה ואף מכאיבה והיא נוצרת כאשר קיימת תנועתיות איטית או פחותה של המעיים. טווח היציאות הסדירות משתנה מאדם לאדם, ישנם

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד