יתרונות בריאותיים בגידול כלבים

יתרונות בריאותיים בגידול כלבים

כשיש כלב בבית, זה ממש כמו עוד בן אדם. עוד חבר. רק מי שיש לו בבית כלב או גדל עם כלבים מכיר ומבין את התחושה. הם מכשכשים בזנב בכל פעם שאנחנו חוזרים הביתה, באים לקראתנו, עושים לנו טוב על הלב שאנחנו עצובים ולא פעם הם פשוט גורמים לנו להתמוגג. הנה כל היתרונות הבריאותיים בגידול ילדים.

כלבים בריאים ללב שלנו

אז כבר אמרנו שהם ממלאים לנו את הלב באושר, אבל בלי קשר לזה, מחקרים מראים כי ברגע שאנחנו מגדלים כלב, הדבר גורם לחיזוק הלב ואף מפחית משמעותית את הסיכוי להיווצרות של מחלות לב. המגע של הפרווה תורם לאיזון רמות לחץ הדם במקרים של לחץ דם גבוה ומפחית את רמות הסטרס. הימצאות של כלב בבית שלנו מסייעת להפחית את רמות הכולסטרול והשומנים בדם.

פחות שומן יותר בריאות

כידוע פעילות גופנית מכל סוג שהוא תורמת להפחתה במשקל ועוזרת לנו לשמור על משקל גוף תקין. מחקרים מראים כי כאשר אנו מגדלים כלב, אנחנו משקיעים לא מעט זמן בלהוליך אותו כדי שיוכל לעשות את צרכיו, לנשום אוויר ולהוציא אנרגיה.

שיפור חיי חברה

כולנו מנסים לתמרן בין כל המשימות שיש לנו לעשות, העבודה, טיפול בילדים, כביסה, ניקיון ועוד. אנו מתקשים לשמור ולטפח את החיים החברתיים שלנו ולצאת עם קרובים וחברים. כשיש לנו כלב אנחנו מפתחים עם בעלי כלבים אחרים שיחות חולין, חווים את החוויות האישיות שלנו ומתיידדים עם אנשים שכנראה לא היינו מדברים איתם לעולם אם לא היה לנו כלב.

שלווה ורוגע הם המפתח לחיים בריאים

כל אחד מיאתנו חווה בשלב כזה או אחר בחיים שלו עליה במתח ובלחץ הנפשי. שאנו לא יודעים איך למתן את הלחץ ולאזן אותו, נוצר מצב של הפרשות מוגברות של הורמון הנקרא קורטיזול שמשפיע באופן שלילי על המוח שלנו, מפחית את רמות הריכוז ופוגע תהליכים קוגנטיבים. המגע שלנו עם הכלב מסייע להאט באופן ניכר את תהליך הייצור של ההורמון הזה ולכן אם אין לכם זמן לתרגל נשימות ולעשות מדיטציה, יכול להיות שזה הפתרון המושלם עבורכם. 

אצלנו באנימל שופ תוכלו לרכוש את כל המוצרים שאתם צריכים לכלב שלכם במחירים מעולים ושירות לקוחות מנצח.

רוצים לרכוש דרך חנות חיות אונליין? זה הזמן להיכנס לאתר של אנימל שופ: https://www.animalshop.co.il/ 

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד