יתרונות של ניתוח אף

יתרונות של ניתוח אף

ניתוחים פלסטיים הפכו הם פופולריים לא רק בשנים האחרונות. תמיד אנשים רצו לשפר את המראה שלהם ולכן ניתן לראות לא מעט אנשים שעושים פעולות שונות על מנת לשפר את המראה החיצוני שלהם. דוגמה לכך היא ניתוחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים שהם מאוד נפוצים. אך בשנים האחרונות, עם ההתקדמות של הרפואה, הטכנולוגיה והידע, ניתוחים פלסטיים הפכו להיות פשוטים יותר לעומת שנים קודמות וגם בטוחים יותר, הן מבחינת צמצום הסיכונים הקיימים והן מבחינת התוצאה המתקבלת לאחר הניתוח הקוסמטי. אחד הניתוחים הקוסמטיים הנפוצים ביותר הוא ניתוח אף. בקליניקות שונות של מנתחים פלסטיים יכולים להעיד שאחד הטיפולים שתמיד היה להם ביקוש רב והתעניינות הוא ניתוח אף. לניתוח אף יש יתרונות רבים וכאן נוכל למנות כמה מהיתרונות שקיימים בניתוח אף ובתוצאות שלאחר ביצוע ההליך של ניתוח לשיפור מראה האף של המנותחים.

שיפור המראה והביטחון העצמי

הסיבה העיקרית לכך שרבים פונים להליך קוסמטי של ניתוח אף הוא כמובן המראה. האף כמו שכולנו יודעים ממוקם במרכז הפנים, מה שגורם לו להיות איבר מאוד בולט מכיוון שאנחנו תמיד מסתכלים על הפנים אחד של השני כאשר אנחנו נפגשים ומשוחחים. לכן לאף יש השפעה מאוד גדולה על הנראות של הפנים והרבה אנשים שפונים לניתוח אף מופתעים מאוד עד כמה השינוי במראה הפנים יכול להיות משמעותי וניכר לאחר ניתוח אף. לכן אנשים שאינם מרוצים ממראה האף שלהם יכולים לשפר את המראה החיצוני שלהם  באופן ניכן באמצעות ניתוח אף ובכך גם לשפר את הביטחון העצמי שלהם.

שיפור בעיות נשימה

האף הוא איבר שהוא חלק ממערכת שלמה של איברים בפנים והוא משפיעה עליהם והוא כמובן גם חלק ממערכת הנשימה. לכן מבנה מסוים של אף או חוסר סימטריה של האף, יכולים לגרום לבעיות בריאותיות ופיזיות כמו חוסר סימטריה במראה הפנים שמשפיע על שאר האיברים בפנים ובעיות בנשימה. לכן ניתוח אף, מעבר לעניין האסתטי, יכול לעזור בשיפור הנשימה שלכם בעיקר כאשר בניתוח אף מטפלים גם בבעיות נוספות ורפואיות כמו טיפול ותיקון של מחיצות אף שלאחריהן משתפרת הנשימה שלכם.

הליך פשוט יחסית

ישנם ניתוחים פלסטיים שונים וטיפולים קוסמטיים שונים שיש בהם סיכון ויש בהם סיכויים להסתבכות. אף שבכל הליך רפואי ישנו סיכון מסוים, הרי שכשמדובר על ניתוח אף ההליך הוא פשוט יחסית לניתוחים אחרים. כפי שגם ציינו, ישנה תמיד התפתחות בידע, בטכנולוגיה, במכשור ועוד כך שבמשך השנים אנחנו יכולים לראות שיפור ניכר בתוצאות ובהליכים רפואיים שונים שמקלים על המטופלים והופכים את הליך ניתוח האף לפשוט יותר ביחס לטיפולים ולניתוחים אחרים.

מאמר נכתב בחסות ד"ר מרקוס הראל

 

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד