כולם רוצים חיוך מושלם! כך תשיגו אותו

כולם רוצים חיוך מושלם! כך תשיגו אותו

חיוך מעלה את מצב הרוח ויוצר קשר בין אנשים ומחקרים רבים מצביעים על התועלות הגדולות של חיוך בהעצמה אישית ובהצלחה בחיים. רבים חולמים על חיוך ששווה מיליון דולר עם שיניים צחורות, חיוך שבאמת יכבוש את הלב אבל לא מרבים לחייך בשל מצבם העגום של השיניים.
הבשורות הטובות הן שהיום לאור החידושים בפרוצדורות רפואיות ברפואת שיניים אפשר להשיג חיוך יפה יותר מתמיד. הטכניקות שאתם חייבים להכיר ויגרמו לכם לחייך כל הדרך מהמרפאה עד הבית.

לבן ולעניין


שיניים לבנות נתפסות כשיניים בריאות ומרשימות יותר. הבעיה היא שגם אם נולדתם עם שיניים צחורות הרי שבמרוצת השנים השיניים משנות את צבען כתוצאה מספיחת חומרים מקפאין ועד לכלוכים אחרים שחודרים פנימה וכך נוצרים על השיניים כתמי עישון או כתמי מזון. ישנם חומרים שגם חוזרים ממחזור הדם כמו אנטיביוטיקה ופלואוריד בכמויות גבוהות וכן גם הגיל עושה את שלו. צחצוח שיניים קבוע ואפילו ביקור אצל שיננית אינם מספקים ואפשר לבצע הלבנה באמצעות חומרים שונים, אור אולטרה סגול ולייזר וחומרי הלבנה עוצמתיים המשמשים היום להלבנה. לכל שיטה יש חוזקות אחרות והתהליך מעט שונה, כאשר רופא שיניים יידע להתאים את שיטת ההלבנה האפקטיבית ביותר לרבות סוג השן והחניכיים, למשל לאור מצב של סתימות, כתרים וצבעה הטבעי של השן. היום כבר ידוע שהלבנת שיניים אינה פוגעת בשן עצמה כפי שהיה נהוג לחשוב בעבר וניתן להגיע לתוצאות מרשימות תוך זמן קצר וליהנות משיניים יפות ולבנות. יש אפילו מחקרים שמראים שהלבנה בדרך הנכונה מחומרים אפקטיביים עשויה לחזק את השן ולמנוע הופעה של עששת הפוגעת בחניכיים ובשיניים.

מיישרים את השיניים – להיות עם, להרגיש בלי


שיניים עקומות פוגעות בדימוי העצמי של רבים וחבל להסתובב בתחושה כזו שיש מה לעשות. היום הגשרים בשיניים שהיו מזוהים פעם עם ברזלים וגומיות ויצרו מבוכה רבה יכולים להיות משהו אחר לגמרי. קיימת שיטה מתקדמת שנקראת אינויזליין – יישור שיניים שקוף בה נעשה שימוש בגשר שקוף. כאשר הרופאים מתאימים את הפלטות השקפות לשלבי הטיפול ומבנה חלל הפה ולפי ההתקדמות, כל פלטה שקופה מחליפה את קודמתה עד השגת היישור המבוקש. היופי הוא שהגשר השקוף לא מפריע לאורח החיים, הטיפול עצמו נטול כאבים ובהתאמה אישית לכל פציינט וניתן להסרה בעת צחצוח שיניים ואכילה ותוך זמן קצר יחסית אפשר כבר להבחין בשינוי ולחייך בכיף.

לצפות את השן


שיניים צהובות או מרווחים בין שיניים ועוד בעיות שונות יכולות להיפתר לעיתים באמצעות ציפויי שיניים. אסתטיקה דנטאלית מנצחת. היום מצפים את השיניים מחומרים איכותיים ודקים יחסית המעניקים לשן מראה טבעי ככל שניתן ולא בעובי שמבליט אותן ונראה מלאכותי. גם לא חייבים להשחיז את השן כדי ליפות אותה ועל ידי מדידה נכונה והכנת ציפויים מותאמים באופן אישי לכל שן אפשר ליצור ציפויים בהתאם לכמות השיניים שרוצים לצפות, אם מדובר בשורה שלמה של שיניים או בשן בודדת ובכל מקרה המראה המתקבל הוא של שיניים יפות, לבנות ושל פה סימטרי יותר והכל בדרך שאינה פולשנית ללא הרדמה או כאבים הכוללת הדבקה בלבד, ללא השחזה כלל.

אם אתם רוצים לחייך יותר ובחופשיות ולקבל מחמאות – בחרו מומחים לרפואת שיניים הבקיאים בטכנולוגיה המתקדמת בזירה הדנטאלית. חשוב לבצע מדידות מוקדמות על מנת להתאים את הטכניקה הנכונה ביותר להשגת המראה המרשים ביותר בין אם מדובר ביישור שיניים שקוף או ציפויים אסתטיים או בהלבנה להשגת שיניים צחורות. בכל מקרה, תחייכו בסופו של דבר.

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד