כמה עולה השתלת שיער בטורקיה?

כמה עולה השתלת שיער בטורקיה?

צילום:freepik

ישראלים רבים מגלים בשנים האחרונות את הטיפולים המעולים שיש באירופה למטרות שונות והפעם מדובר בטיפולים שמיועדים למי שמחפש השתלות שיער בטורקיה. בניגוד למה שנהוג לחשוב את הטיפולים לא עוברים רק גברים אלא גם נשים שסובלות מהתקרחות בגלל בעיות רפואיות וזקנה, ולכן אנחנו מוצאים קבוצות מגוונות שמגיעות לקבל שירותים מעולים בטורקיה.

למה אנשים מעדיפים השתלת שיער בטורקיה?

נתחיל מהמובן מאליו – לחזור מחופשה בטורקיה שכוללת מלונות פאר במחיר הטיפולים וגם לחזור ממנה עם מראה חדש זה הדבר הכי הגיוני שיכול להיות. כשנוסעים לכמה זמן וחוזרים כך זה נראה הרבה יותר טבעי וגם מחזק את הדימוי העצמי של כל גבר ואישה שנזקקים לכך. הביקור הזה משתלם לא בגלל המחיר, אלא בעיקר משום שהם יכולים לשלם מחירים נוחים וגם ליהנות מחופשה.

חופשה רפואית בטורקיה להשתלת שיער

מלונות טורקיה אהובים על ישראלים והם מכירים אותם היטב. בשביל רבים זוהי טריטוריה מוכרת ונוחה מאוד לטיפולים רפואיים. הרי לא כולם רוצים לנסוע למקום זר לגמרי ורחוק מאוד מהבית לטיפול רפואי. כמו כן, אם כבר מדברים על זה, מתברר שהרמה של רפואת העור בטורקיה גבוהה מאוד והרופאים שם נחשבים למומחים באסתטיקה. לא מעט מהם התמחו בשיטות מתקדמות מאוד של השתלת שיער ולכן גם מציעים לישראלים בגאווה את הטיפולים האלה.

למה הטיפול בטורקיה עדיף?

רופאי העור הטורקים מציעים מחירים נוחים כי הם יכולים להרשות לעצמם גם בגלל רמת המחירים שם וגם בגלל הביקוש הרב. שוק כזה מסגל את עצמו מהר. חלקם אפילו משלבים זאת בפיקוח של רופא עור ישראלי בשובם ארצה, למי שחייב ויכול לעשות זאת רק כאן. כמו כן, מכיוון שהם דומים לנו מבחינת המראה הים תיכוני הם גם יודעים היטב כיצד להשיג את המראה הנחשק של גבים בעיקר וזהו יתרון גדול.

כמה עולה סדרת טיפולי השתלת שיער בטורקיה?

הטיפולים נעים בדרך כלל ממחיר להשתלות מינימליות ועד היקף גדול ולכן זה מה שקובע את המחיר הסופי. המחירים יכולים לנוע מ-6,000 עד עשרת אלפים שקלים בטורקיה כשבישראל זה יעלה לכם הרבה יותר.

גלילה לראש העמוד