מהו טיפול בגלי הלם?

מהו טיפול בגלי הלם?

טיפול בגלי הלם הוא טיפול המשתמש בגלי קול כדי לעורר את הגוף לשחרר אנדורפינים וכימיקלים טבעיים אחרים לשיכוך כאבים.

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה לא פולשנית המשתמשת בגלי קול כדי לעורר את הגוף לשחרר אנדורפינים וכימיקלים טבעיים אחרים לשיכוך כאבים. גלי הקול מועברים על ידי מכשיר הנקרא מחולל גלי הלם, המשמש לעתים קרובות ברפואת שיניים, הדמיית אולטרסאונד וכירורגיה.

להסברים נוספים היכנסו לאתר שלנו המרכז לטיפולים בגלי הלם

 

הטיפול יכול לשמש למצבים רבים:

  • כאב כרוני
  • כאבי ראש מיגרנה
  • פיברומיאלגיה
  • סיאטיקה
  • דלקת פרקים

טיפול בגלי הלם הוא טיפול המשמש לטיפול בפציעות רקמות עמוקות בגוף. הוא משתמש בגלי קול בעוצמה גבוהה שיכולים לחדור עמוק יותר לתוך הגוף מאשר אולטרסאונד ואולטרסאונד מסורתיים.

טיפול בגלי הלם היה פופולרי בשל הפוטנציאל שלו לטפל בפציעות רקמות עמוקות ללא כל צורך בניתוח. הסיבה לכך היא שניתן לתת אותו בצורה לא פולשנית עם מינימום תופעות לוואי, מה שהופך אותו לאטרקטיבי עבור מטופלים שאינם מחפשים פרוצדורות פולשניות.

טיפול בגלי הלם משמש גם להפחתת נפיחות וכאב לאחר פציעה או ניתוח, וכן מסייע בזמן ריפוי והחלמה.

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המסייעת בהפחתת כאב ודלקת. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר המפעיל לחץ מבוקר על חלק הגוף הפגוע.

טיפול בגלי הלם משתמש בגלי לחץ בעוצמה גבוהה כדי לפרק רקמת צלקת ולשחרר נוזל כלוא, מה שיכול לעזור בהפחתת כאב ודלקת. הוא שימש במשך שנים רבות כטיפול יעיל במצבים שונים כולל כאבי גב, דלקת פרקים, דלקת כף הרגל, דלקת גידים, פציעות שרוול מסובב, שברים ופיברומיאלגיה.

הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר המפעיל לחץ מבוקר על חלק הגוף הפגוע.

 

איך הטיפול מתבצע?

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המשתמשת בגלי לחץ גבוה כדי להמריץ את זרימת הדם ולהגביר את קצב הריפוי.

טיפול בגלי הלם הוא טיפול יעיל לכאבים חריפים וכרוניים, דלקות פרקים, התכווצויות שרירים, פיברומיאלגיה ומצבים נוספים.

הוא משמש לטיפול בפציעות בשרירים, רצועות, גידים, מפרקים ועצמות.

טיפול בגלי הלם יכול לשמש גם בשילוב עם טיפולים אחרים כגון פיזיותרפיה או שיקום.

 

מה הטיפול עושה?

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המשתמשת בגלי קול לריפוי וטיפול בפציעות שונות. הוא נמצא בשימוש למעלה מ-100 שנים לטיפול במגוון פציעות ומחלות.

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המשתמשת בגלי קול לריפוי וטיפול בפציעות שונות. הוא נמצא בשימוש למעלה מ-100 שנים לטיפול במגוון פציעות ומחלות. השימוש בטיפול בגלי הלם בארצות הברית גדל בשנות ה-80, עם הצגת מכשיר האולטרסאונד המסחרי הראשון על ידי ג'נרל אלקטריק מדיקל סיסטמס ב-1982.

טיפול בגלי הלם פותח על ידי ד"ר הנס ג'ני, שהיה פיזיולוג אוסטרי שחקר אוזניים, לבבות, ריאות ואיברים אחרים של בעלי חיים באמצעות טכנולוגיית אולטרסאונד

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המשתמשת בגלי קול כדי לעורר יתרונות טיפוליים בגוף.

טיפול בגלי הלם פותח לראשונה בשנות הארבעים. הוא שימש לטיפול במצבים רפואיים כגון דלקת פרקים, ספסטיות בשרירים וכאב כרוני. בתקופה האחרונה הוא שימש לטיפול במצבים רבים אחרים כגון כאבים לאחר ניתוח ודיכאון.

זוהי צורה יעילה של שיקום פיזי המשתמשת בגלי קול כדי לעורר יתרונות טיפוליים בגוף מבלי לגרום נזק או תופעות לוואי.

לימוד רפואה סינית 2023

רפואה סינית היא מערכת רפואית מסורתית הנהוגה כבר אלפי שנים. הוא משמש בעיקר לטיפול בבריאות הכללית ובריאות הגוף. נעשה שימוש ברפואה סינית במדינות רבות, כולל

לקריאת המאמר »

בריחת שתן אצל גברים

בריחת שתן היא מצב שכיח המשפיע על אנשים בכל הגילאים. זה יכול להיגרם על ידי שרירי שלפוחית ​​השתן חלשים, נזק לעצבים השולטים בתפקוד שלפוחית ​​השתן,

לקריאת המאמר »

מהי פוריות?

פוריות היא חלק חשוב בביולוגיה של הרבייה, והיא ממלאת תפקיד מרכזי בקביעת גודל האוכלוסייה. זה מתייחס ליכולת של מין או פרט לייצר צאצאים, הנמדדת בדרך

לקריאת המאמר »

מה גורם לעצירות

עצירות היא תופעה פיזית לא נעימה ואף מכאיבה והיא נוצרת כאשר קיימת תנועתיות איטית או פחותה של המעיים. טווח היציאות הסדירות משתנה מאדם לאדם, ישנם

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד