מהן השיטות לניתוח ציפורן חודרנית?

מהן השיטות לניתוח ציפורן חודרנית?

קיימות לא מעט שיטות שונות להתמודדות עם ציפורן חודרנית. אך מרבית השיטות יהיו רלוונטיות כאשר תגלו את הציפורן החודרנית בתחילת הדרך. אם תגלו את הציפורן החודרנית בשלב מתקדם תעמוד לרשותכם רק אפשרות אחת. האפשרות שתעמוד לפניכם תהיה ניתוח ציפורן חודרנית שאמור להסיר את הציפורן שחדרה אל תוך העור. כמובן שניתוח הוא לא דבר של מה בכך, אך בחלק מהמקרים לא תהיה עוד אפשרות אחרת. כל מי שעושה ניתוח ציפורן חודרנית ירצה להכיר את הטכניקות השונות. בסופו של יום הבחירה הסופית איזה שיטה תיושם במקרה שלכם היא של הרופא. ד"ר דניאל וייס מספר כי גם המטופלים יכולים לקחת חלק בבחירה הסופית.

 

היתרונות של ניתוח ציפורן חודרנית

שאלתם את עצמכם מה אתם יכולים להרוויח אם תחליטו לעשות ניתוח ציפורן חודרנית? המציאות היא שהניתוח יביא איתו תוצאות מעולות שאף שיטת טיפול אחרת לא תביא איתה. אנו מדברים כאן על ניתוח שאמור לפתוח באופן אידיאלי את הבעיה שאיתה אתם מתמודדים. בעוד הטיפולים האחרים מתיימרים להסיר את הבעיה, כאן אתם בוחרים בפתרון שיסיר את הבעיה באופן וודאי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את הרופא שיבצע את הניתוח. ד"ר דניאל וייס ישמח ללוות אתכם לאורך הדרך עד אשר תוכלו להסיר את המטרד. כמובן שהניתוח הזה כמו כל ניתוח אחר מביא איתו תקופת החלמה שלא תוכלו להתעלם ממנה.

 

אילו שיטות קיימות לניתוח ציפורן חודרנית?

השיטה החדשנית ביותר לניתוח ציפורן חודרנית היא השימוש בלייזר. כמו שאתם נותנים לתאר לעצמכם השיטה הזאת מביאה איתה יתרונות רבים. אך בו בזמן העלות של ניתוח מהסוג הזה תהיה גבוהה. אך יש כאלה שמוכנים לשלם קצת יותר בשביל לפתור את הבעיה שמטרידה אותם. באמצעות הלייזר יהיה ניתן לגשת ישירות למקור הבעיה ולפתור אותה. קרן הלייזר מביאה לכך שיהיה אפשר לפתור את הבעיה במהירות רבה. בשונה מהגישות המיושנות שיכולות לקחת זמן, ולא תמיד יהיו נעימות. אך מה עושים אותם האנשים שלא יבחרו לטפל בציפורן חודרנית על ידי לייזר?

האפשרות המיושנת יותר, אך גם היא מומלצת, היא ניתוח שכולל פתיחה של האצבע. הפתיחה היא פתיחה מזערית שנועדה להוציא את הציפורן שחדרה אל תוך העור בכף הרגל. לאחר שפותחים את האזור ומסירים את הציפורן יהיה אפשר להתקדם אל השלב הבא שהוא תפירה של המקום. כאן ההחלמה עשויה להיות קצת יותר מאתגרת, אך מה שבטוח זה שהכאבים ייעלמו כעבור זמן מה. לא תמצאו את עצמכם חוזרים שוב לאותה הסיטואציה שבה אתם נמצאים כרגע. תוכלו להבין כי הכאבים שהטרידו אתכם לא חייבים להיות כאלה שאתם משלימים איתם. המפתחות נמצאות בידיים שלכם, אתם יכולים לבחור מבאיזה מפתח אתם רוצים להשתמש באותו הרגע.

גלילה לראש העמוד