מעוניינים לבצע דיקור יבש? זה מה שאתם צריכים לדעת

מעוניינים לבצע דיקור יבש? זה מה שאתם צריכים לדעת

אנשים שסובלים מכאבים שונים ינסו לחפש פתרונות מהירים להפחתת הכאב. הבעיה היא שלא תמיד כל שיטות הטיפול הקיימות יהיו שיטות טיפול שמביאות תוצאות. אחת מהשיטות הכי טובות נכון להיום לטיפול בכאב נקראת דיקור יבש. יכול להיות שיצא לכם לשמוע עליה, אך מוטב כי תכירו את השיטה הזאת לעומק. מדובר על שיטה שיכולה להעלים כאבים שעד היום היה נדמה לכם כי לא ניתן לפתור אותם. מעוניינים לעבור דיקור מערבי (יבש)? תוכלו לעבור אותו בקליניקת אסטריקס פיזיותרפיה ברעננה. שם תוכלו להנות ממגוון רחב של טיפולים מתקדמים שאמורים לסייע לכם להעלים את הכאב לצמיתות. הגיע הזמן שלא תיתנו לכאב להיות זה שיוביל אתכם בחיים.

 

מתי מומלץ לבצע דיקור יבש?

האמת היא שאפשר תמיד בכל פעם שמופיע כאב לבחור בשיטת הטיפול הספציפית הזאת. נכון להיום השיטה הזאת הוכיחה את עצמה כשיטה יעילה להתמודדות עם סוגים שונים של כאב. אך לרוב בוחרים באופציה הזאת במקרה שבו קשה לאתר את הסיבה האמיתית לכאב. הדיקור היבש מביא תוצאות מעולות גם אם לא מבינים לעומק את מקור הכאב. עוד נהוג ללכת על האופציה הזאת בהחלמה לאחר כאב או במקרה שבו מדובר על כאב כרוני. כל עוד תבצעו את הטיפול במקום הנכון תוכלו לראות תוצאות מרשימות שעשויות להפתיע גם אתכם. מהיום אתם יכולים להשאיר את הכאבים הרחק מאחור, ולהמשיך בשגרת החיים.

 

האם דיקור מערבי עשוי להיות מסוכן?

כל עוד דיקור יבש נעשה על ידי איש מקצוע מנוסה לא אמורה להיות שום סכנה. עם זאת ברגע שהדיקור נעשה בצורה לא מבוקרת, כמובן שהוא עלול להיות גם מסוכן. זוהי הסיבה שבגללה אסור לכם לבצע דיקור מערבי בכל מקום שמציע את השירות הזה. כמובן שאין מה לנסות לבצע את הדיקור היבש באופן עצמאי בבית. תבחרו את הקליניקה הנכונה לבצע בה את הטיפול כדי שתוכלו להשיג את התוצאה הרצויה. בצורה תקנית הדיקור מתבצע באזורים שונים שהם גם אזורים בטוחים. האדם שמבצע את הדיקור בוחן היטב את המבנה האנטומי של כל מטופל.

 

תוך כמה זמן יהיה אפשר להרגיש הקלה?

החדשות הטובות הן שלא תצטרכו להמתין זמן רב עד שתוכלו לראות את ההשפעה. דיקור יבש לרוב מביא איתו השפעה ראשונית כבר לאחר השלמת הטיפול הראשון. זה נכון שעם הזמן תוכלו להרגיש שיפור נוסף בכל מיני היבטים נוספים. הטיפול כשלעצמו הוא טיפול שנמשך מספר שבועות או חודשים עד שהוא נותן אפקטיביות מלאה. אך כאן את ההשפעה הראשונית תוכלו לראות אחרי מספר מועט של טיפולים. אחרי שתראו את ההשפעה תוכלו להבין כי עשיתם את הבחירה הנכונה לשיפור אורח החיים. אין סיבה שהכאב יהפוך להיות לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם.

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד