נטורופת בחדרה

נטורופת בחדרה

במאמר זה נדון בהרחבה אודות נטורופת בחדרה. תחילה נבין מה היא בכלל נטורופתיה? ובכן נטורופתיה היא גישה של שיטת ריפוי באופן טבעי, וכן היא הוליסטית. באמצעות הנטורופתיה הנטורופת בחדרה יעורר את מערכות הריפוי הטבעי של הגוף שלכם ובכך למעשה יחזיר לגוף שלכם את הבריאות וכן יעזור לשמר אותה. הנטורופתיה טומנת בחובה הרבה שיטות ריפוי טבעיות, כמו למשל – הומאופתיה, תזונה טבעית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, פרחי באך וכיוצא בזה. מזה שנים רבות הנטורופתיה נעוצה ביסוד גישתם של מטפלים, שהיום יקראו הוליסטיים. המושג נטורופתיה נכנס לשימוש בגרמניה, השורשים הפילוסופיים של הנטורופתיה נעוצים באסכולה הרפואית של היפוקרטס, שגרס כי מחלה היא תוצאה של סיבה, אשר קיימת באופן טבעי. משמעות המילה נטורופתיה הנה – יצירה של התנאים אשר יאפשרו לגוף שלכם לרפא את עצמו . העיקרון של שיטת הנטורופתיה טוען, כי גוף האדם מסוגל לרפא את עצמו וכי הנטורופת בחדרה רק עוזר לכם לרפא את עצמכם. נטורופת אשר עובד בחדרה לא עוסק בדיכוי של סימפטומים. כאשר הגוף שלכם יימצא במצב של מחלה שקשה לו להתגבר עליה, עוזר הנטורופת לגוף שלכם באמצעות הסרת מכשולים, כמו למשל –  אכילה של מזון לא בריא, זיהום חיצוני וכיוצא בזה, כאשר מטרת הטיפול הנה ליצור הליך של הבראה וריפוי, אשר יחזיר לגוף שלכם את האיזון הטבעי שלו, יחזק אותו, וכן יאפשר לו לרפא את עצמו.

במאמר זה נדון אודות נטורופת בחדרה. נספר לכם על הטיפול אשר הנטורופת בחדרה אמור לעשות וכן נדון בהרחבה בנושא הנטורופתיה. שתהיה לכם קריאה נינוחה!

הטיפול אשר הנטורופת בחדרה אמור לעשות –

בטיפול של נטורופתיה מביאים בחשבון את כל הפרמטרים, כמו למשל –  מה היא רמת הסיפוק מהעבודה ומהחיים האישיים, גיל, משקל, מה הם זמני האכילה שלכם, מצב משפחתי, ‏עבר, מה נעשה בשעות הפנאי, מצב נפשי, צורת האכילה, סוג ‏המזון, העדפות לטעמים או מאכלים מסוימים, סוג וכמות השתייה, פעילות גופנית וכיוצא בזה.  לכל בעיה רפואית יכולים להיות מספר מקורות ויש להגיע לשורש הבעיה על מנת להתאים את הטיפול הנכון לכל מקרה. הנטורופתיה הנה נוקטת בגישה של ריפוי טבעי, אשר מתמחה בריפוי עצמי תוך חיזוק מנגנוני החלמה פנימיים ושינוי הרגלי חיים לאורח חיים בריא ותזונה מתאימה, המשתלבים בטיפול באדם כמכלול. עיקר הדגש בגישת הנטורופת בחדרה מושם על גורמים תזונתיים, תוך בדיקת הרגלים, אורח חיים והיבטים נפשיים, אבל אין עסקינן בגישה אשר היא מנותקת ממערכת הבריאות הכוללת. נהפוך הוא הדבר, מדובר בתחום אשר משתלב בטיפול המודרני ומעצים אותו לטובתכם בלבד.

למידע נוסף ממומחה בתחום הנטורופתיה לחצו על הלינק הבא ד"ר אליהו לביא

דיון בהרחבה בנושא הנטורופתיה –

  • בשל העובדה כי הרבה אנשים לא מצאו פתרון לבעיות שלהם במסגרת הרפואה הקונבנציונלית בלבד, שיטות הטיפול האלטרנטיביות, כמו למשל –  הנטורופתיה, חודרות יותר ויותר לזרם המרכזי של הרפואה המודרנית.
  • השורשים של הנטורופתיה יסודם הוא ברפואה הטבעית העתיקה, אבל היא פועלת כשפניה קדימה, בעיקר כרפואה המונעת מחלות. מכיוון שכך, הנטורופתיה היא ראשית כל דרך חיים ושיטה של תפיסת ריפוי, אשר מבוססת גם על הרפואה הטבעית המסורתית וגם על מחקר מודרני וטיפול באדם שאורח חייו מודרני.  
שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד