נפצעתם ברגל בצבא? יכול להיות שאתם צריכים מדרס

נפצעתם ברגל בצבא? יכול להיות שאתם צריכים מדרס

קשה לדמיין את מדינת ישראל ללא צה"ל. הצבא שומר עלינו ומבטיח שנוכל לחיות בבטחה אל מול כל האויבים שלנו ולכן הוא הגוף החשוב ביותר בצבא. אך אם אנו מסתכלים על החייל הפשוט זה שנמצא בשטח אנו מגלים כי התקופה בצבא היא לא פשוטה לו וכי היא משפיעה מאוד על חייו. העניין עם הצבא שלצד הקושי הנפשי יש גם קושי פיזי ויש המון חיילים אשר נפצעים בצבא ברגליים וכך החיים שלהם משתנים מן הקצה אל הקצה. אם נפצעתם בצבא ברגל הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל רשויות הצבא ולבקש מהם מדרס. עליכם להבין כי מדרס משפיע מאוד על הרגליים שלכם ויכול לסייע רבות בהחלמה מן הפציעה ולכן לא כדאי לוותר עליו וכדאי לפנות אל רופא צבאי ולדרוש מדרס שיסייע לכם בכך.

מדוע כדאי לשים מדרס ברגל בצבא עוד לפני הפציעה?

כל מי שעשה טירונות צבאית בחיל קרבי יודע כי העומס הפיזי על הרגליים הוא עצום. לא סתם כל כך הרבה חיילים נפצעים ולא סתם זה נפוץ כל כך להיפצע. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אם אתם בטירונות קרבית או שאתם כבר חיילים במסלול או בגדוד כדאי לכם לשים מדרס לרגל בנעל שלכם. עליכם להבין כי מדרס כזה ישרת אתכם בצורה נהדרת ויאפשר לכם ללכת ללא כאבים או פציעות. היתרונות של מדרסים לספורטאים הם ברורים וכדאי לדרוש מרשויות הצבא לקבל מדרס לרגל עוד לפני שאתם נפצעים וכך תשמרו על הרגליים שלכם ותוכלו לסיים את השירות ללא פציעה.

האם אני זכאי למדרס מרשויות הצבא?

עולה השאלה האם הצבא צריך לתת לי מדרס לרגל אם נפצעתי או אם אני חייל קרבי? אם כן אתם צריכים לדעת כי הצבא מחויב לבריאות החיילים שלו וכי אתם יכולים לקבל פיצוי מרשויות הצבא בדמות מדרס אם נפצעתם. אם לא נפצעתם אז מאוד יכול להיות שיהיה לכם יותר קשה להשיג מדרס מהצבא אך הדבר אפשרי וכדאי לנסות לקבל את המדרס. עליכם לדעת כי מדרס הוא בעל ערך עצום לרגליים שלכם ולכן שווה לעשות את המאמצים ולקבל מן הצבא את המדרס שלכם וכך תחיו באיכות חיים יותר גבוהה וללא פציעות ברגליים או שתחלימו מן הפציעה ברגל יותר מהר.

נפצעתם ברגל ורוצים לקבל הטבות מהצבא כמו מדרסים תבעו את משרד הביטחון על תביעת נכות

אם נפצעתם ברגל במהל השירות שלכם למשל שיש לכם שברי מאמץ אתם צריכים לדעת כי אתם יכולים לתבוע את משרד הביטחון על הנזק שנגרם לכם. בעקבות התביעה תקבלו פיצוי כספי וגם תקבלו מדרסים ועוד הטבות אשר ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ויאפשרו לכם לחיות כמו שצריך למרות הפציעה שלכם.

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד