סיגריה אלקטרונית החלופה לסיגריות רגישות

סיגריה אלקטרונית החלופה לסיגריות רגישות

שוב מצאתם את עצמכם מעשנים כמות בלתי נתפס של סיגריות? הגיע הזמן שתשנו את ההרגלים שלכם על מנת שתוכלו לשפר את איכות החיים. כל מי שמעשן סיגריות רגילות יודע עד כמה הן פוגעות באיכות החיים. סיגריה אלקטרונית היא החלופה האידיאלית לסיגריות הרגילות. מה הופך את האפשרות הזאת להיות אפשרות שגם אתם צריכים לבחור בה? קיימים כמה יתרונות, ואנו כמובן נשמח להציג בפניכם יתרונות נוספים. ככל שתכירו יותר יתרונות, כך תוכלו לעשות את הבחירה שתהיו הכי שלמים לגביה. המאמר הנ"ל נכתב בשיתוף: https://www.mrsmoke.co.il/ חנות מוצרי עישון.

 

סיגריה אלקטרונית בריאה יותר

האספקט של הבריאות הוא אחד מהאספקטים הכי חשובים שאליהם תצטרכו להתייחס. כל מי שמעשן כמות גדולה של סיגריות רואה עד כמה הן פוגעות בבריאותו. זה יכול להתחיל מקוצר נשימה ויכול להגיע למצבים חמורים יותר ולמחלות חשוכות מרפא. המעבר לסיגריה אלקטרונית הכרחי על מנת שתוכלו לשמור על הבריאות שלכם. מגיע לכם לדעת כי אתם לא פוגעים בצורה יזומה בריאותכם. הסיגריה האלקטרונית תאפשר לכם להמשיך לעשן אך בצורה בריאה יותר.

 

הוצאות כספיות פחותות

עוד עניין שאי אפשר להתכחש לגביו הוא העניין הכספי שנלווה לעישון סיגריות. ההוצאות כל סיגריות בכל חודש יכולות להסתכם בכמה מאות שקלים עבור מעשן אחד. מה קורה כאשר יש באותו בית מספר מעשנים? ההוצאות עשויות להגיע לכמה אלפי שקלים. המעבר לסיגריה אלקטרונית לא מגיע רק מהעניין של הבריאות. עבור לא מעט אנשים הוא מגיע גם מהכיס, כי הם אינם יכולים לעמוד עוד בהוצאות. ההוצאות על סיגריות אלקטרוניות יהיו פחותות בהשוואה להוצאות על סיגריות רגילות.

 

מגוון עשיר של טעמים

מה עוד עשוי לשכנע אתכם לרכוש סיגריה אלקטרונית? מגוון הטעמים של הסיגריות הללו שיאפשר לכם לבחור את הטעם המועדף עליכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לנסות טעם כזה או טעם אחר. כך שלא רק שתרגישו כי אתם ממשיכים לעשן, תעשו זאת בטעם שמתאים לכם. תוכלו בכל פעם להחליף את הטעם על מנת ליצור גיוון, דבר שאי אפשר להגיד על עישון של סיגריה. הטעם של העישון הוא לא הטעם האידיאלי, והוא גם משאיר טעם וריח רע מהפה.

 

תוכלו להיגמל מעישון בעתיד

המעבר לסיגריה אלקטרונית הוא עוד מעבר שתצטרכו לבצע על מנת להגיע למצב של גמילה מלאה. קשה מאוד להפסיק לעשן באופן מוחלט מבלי שתנסו כל מיני פעולות אחרות. לא מעט אנשים שעברו לעשן סיגריה אלקטרונית מספרים כי לאחר המעבר היה להם קל להיגמל. הרי הבעיה העיקרית עם הסיגריה הרגילה זה הניקוטין שיוצר תחושה של התמכרות. גם אם לא תגיעו למצב של היגמלות מלאה, תוכלו להגיע למצב של הפחתה משמעותית בעישון. כך מלבד העישון תוכלו לבצע עוד כל מיני פעולות אחרות.

טיפול בטחורים

טחורים הם ורידים נפוחים ומודלקים בפי הטבעת או בפי הטבעת. הם יכולים לגרום לתסמינים כמו כאב, גירוד או דימום. טחור הוא וריד נפוח בתעלה האנאלית

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד