פטריות בציפורניים- ממה זה קורה?

פטריות בציפורניים- ממה זה קורה?

פטרת ציפורניים היא מונח כללי המשמש להתייחס לכל סוג של זיהום פטרייתי בציפורניים. ישנם סוגים שונים של פטרת ציפורניים שיכולה להדביק את הציפורניים, כמו פטרת ציפורניים ודרמטופיטוזיס.

פטרת ציפורניים, הידועה גם בשם פטרת ציפורניים, היא זיהום פטרייתי בציפורניים או בציפורניים הגורם לשינוי צבע ואובדן ציפורניים. הסיבה השכיחה ביותר למצב זה היא סוג של שמרים הנקראים קנדידה אלביקנס.

ניתן לטפל בפטרת ציפורניים באמצעות תרופות אנטי פטרייתיות ו/או על ידי לבישת כפפות בעת ביצוע פעולות שעלולות להוביל לסיכון מוגבר לזיהום.

למידע נוסף היכנסו לאתר המרכז לפטריות בציפורניים

 

ממה הפטרת נגרמת?

פטרת ציפורניים מתרחשת כאשר העור על הציפורניים בא במגע עם פטרייה. זה נגרם על ידי זיהום חיידקי.

פטרת ציפורניים נקראת לעתים קרובות פטרת ציפורניים והיא עלולה להשפיע על אנשים בכל הגילאים, אך היא שכיחה ביותר אצל אנשים המרכיבים ציפורניים מלאכותיות או שיש להם עבודה הדורשת טיפול בחומרים מלוכלכים.

פטרת ציפורניים היא מצב שכיח מאוד הפוגע בציפורניים של שתי הידיים והרגליים. זה נגרם עקב זיהום פטרייתי שגורם לציפורן להיות עבה, לבנה ושבירה.

פטרת ציפורניים היא לא רק מכוערת; זה גם יכול להיות די כואב. אם לא תטפלי בציפורניים שלך כמו שצריך, הן עלולות להיות כל כך שבירות שהן נשברות או נסדקות בקלות.

פטרת ציפורניים היא מצב עור שכיח שיכול להשפיע על הציפורניים. זה נגרם על ידי פטריות וחיידקים, אשר משגשגים בסביבות חמות ולחות.

פטרת ציפורניים נגרמת בדרך כלל מהצטברות של שמרים וחיידקים על העור סביב הציפורניים. מיטת הציפורן הופכת מודלקת ומתחילה להיראות צהבהבה או לבנה. זה יכול גם לגרום לכאב כאשר אתה לוחץ עליו עם האצבעות.

הדרך הנפוצה ביותר למנוע התפשטות של פטרת ציפורניים היא לשמור על הידיים יבשות וללבוש כפפות כאשר אתה נמצא בקרבת אנשים הסובלים מהמצב.

 

על מה זה משפיע ומה הטיפול?

פטרת ציפורניים היא מצב המשפיע על העור באצבעות הידיים, בהונות הרגליים ובציפורניים. זה נגרם על ידי מספר גורמים שונים כולל פטריות, חיידקים ווירוסים.

ניתן לטפל בפטרת ציפורניים באמצעות תרופות או בבית. הטיפול הפופולרי ביותר בפטרת ציפורניים הוא שימוש בקרם אנטי פטרייתי ללא מרשם כמו למיסיל או לוטרימין.

פטרת ציפורניים יכולה להתפשט לציפורניים אחרות אם היא נכנסת לידיים או לפה שלך בזמן שאתה מטפל במישהו אחר.

פטרייה היא סוג של פטרייה המתאפיינת בצמיחתם של מבנים זעירים דמויי חוט הנקראים היפאים.

פטרת ציפורניים היא מצב המתרחש כאשר ההיפיות הללו גדלות מתחת לציפורן וגורמות לשינוי צבע וכאב.

פטרת ציפורניים יכולה להיגרם על ידי זיהום בפטריות או חיידקים. זה יכול להיגרם גם מגורמים אחרים כמו תרופות, היגיינה לקויה או טראומה בעור.

פטרת ציפורניים היא זיהום פטרייתי שיכול להשפיע על הציפורניים והעור שלך. זה ידוע גם בשם פטרת ציפורניים.

פטרת ציפורניים יכולה לקרות לאנשים בכל הגילאים, אך פוגעת בעיקר בבני 40 ומעלה. זה נגרם על ידי סוג של פטרייה הנקראת דרמטופיטים. פטריה זו חודרת לגוף דרך העור ואז צומחת על הציפורניים והעור.

פטרת ציפורניים עלולה לגרום לאי נוחות רבה, אך לא תמיד יש צורך לטפל בה בתרופות או בניתוח. ישנן דרכים טבעיות שתוכל להשתמש בהן כדי להיפטר מפטרת ציפורניים בבית מבלי לבזבז על כך יותר מדי כסף או זמן.

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד