השתלת שיער בטורקיה על ידי ד"ר אוזגה ארגון

עם השנים השיער באופן מידלדל במיקומים שונים ברחבי הקרקפת. חלק מהאוכלוסייה אדיש לכך וכשהקרחות נראות פה ושם הם מחליטים לגלח את שערותיהם וליהנות ממראה קליל.
אך רבים אחרים מעדיפים לבחון אופציות שונות של השתלת שיער בטורקיה כדי ליצור מהפך בנראות שלהם, דבר שיחזק מאד את הביטחון העצמי שלהם ויעניק להם תחושה נפלאה של צעירים לנצח.
חיפוש אחר קליניקה לביצוע השתלת שיער בטורקיה
טורקיה הייתה לאחת המדינות שיש בה הרבה מאד קליניקות המטפלות בנושא השתלת שיער. כל מי שעבר בשדות התעופה בטורקיה נתקל בהרבה נוסעים שעברו השתלת שיער וממתינים למטוס כדי לטוס חזרה הביתה למדינות השונות ברחבי העולם.
ההיצע הגדול מצריך הקפדה יתירה על בחירת המכון הרפואי האמין ביותר לצורך ביצוע השתלת שיער. מדובר בצעד רפואי המקביל להליך ניתוחי ולכן ההמלצה היא לבצע הליך זה בבית החולים באמצעות ד"ר אוזגה ארגון הפועל בשיטה חדשנית שתוצאותיה מצוינות ונראות כבר אצל אלפי לקוחות מרוצים.

שיטת השתלת השיער של ד"ר אוזגה ארגון


תפיסת העולם של ד"ר אוזגה ארגון היא לבחון כל מקרה לגופו ולא ליצור פעילות רוחבית זהה לכל הלקוחות. בשלב הראשון בוחן הרופא את אופן צמיחת השיער של כל אחד מהלקוחות ומכין תוכנית עבודה קפדנית למהלך הניתוח.
בניתוח עצמו, מבצע ד"ר אוזגה ארגון בעצמו את פתיחת הערוצים ולאחר מכן פועל בהתאם לתוכנית העבודה שהוכנה מראש. בדרך זו התוצאות הן די בטוחות ומירב הסיכויים שההליך יסתיים בהצלחה.
מתוך האחריות הרבה, מוציא הרופא המנתח כמות קטנה של זקיקי שיער מכל נקודה כדי לא ליצור דלילות במיקומים שסיפקו את השיער החלופי. הזקיקים מושתלים רק אם הם נמצאו תקינים בבדיקות המעבדה ובבדיקה המיקרוסקופית.


קליניקה בתוך בית החולים בטורקיה


אדם שהזמין תור להשתלת שיער, צועד צעד אל הלא נודע. הוא לא יודע אם התהליך יצליח, יכאב או אם יהיו לכך השלכות שונות על בריאותו, לכן באופן טבעי מדובר בהליך מורכב, בעיקר בתחילתו. עקב כך קרו כמה מקרים שהלקוחות לא חשו טוב והיה צורך בטיפול רפואי מידי. זו הסיבה שד"ר אוזגה ארגון מבצע את כל הטיפולים רק בבית חולים, כך שבמקרה צורך יגיע רופא מיון ויבדוק את הלקוח.
האחריות הרפואית של ד"ר אוזגה ארגון היא תוצאה של ניסיון רב שנים שהחל כרופא צבאי וכמנתח פלסטי. ראיית התמונה מכל היבטיה תוך חשיבה על כל תרחיש שעלול לקרות יצרו את שיטת השתלת השיער המקצועית שלו.
תוצאות של השתלת שיער
הצמיחה המחודשת ברחבי הקרקפת מתרחשת בחודשים שלאחר השתלת השיער בכל אחד מהמיקומים שבהם בוצעה השתלה.
המראה הכללי של שיער בריא בעל צמיחה בכל היקף הקרקפת, נראה לאחר כשמונה חודשים לשמחתו הרבה של מושתל השיער.

שלד אנושי

גיא רופא מדבר על פריצות דרך טכנולוגיות רפואיות מהפכניות אשר יכולות לשנות לנצח את אופן התרגול של הרופ

הרפואה משתנה תמיד, עם טכנולוגיה נהדרת שיכולה לשנות את הדרך בה רופאים פועלים לנצח. דוגמה אחת היא ניתוח רובוטי. זרועות רובוטיות, בהפעלת רופאים מנוסים, יכולות לבצע ניתוחים מסובכים בדיוק. זה מביא לחתכים קטנים, פגיעה נמוכה יותר וזמני החלמה מהירים.

לקריאת המאמר »

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת ללא ניתוח היא טיפול אורתודונטי שמתקן בעיות בלסת באמצעות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות. גישה לא פולשנית זו צברה פופולריות בשל היתרונות הרבים שלה

לקריאת המאמר »
גלילה לראש העמוד